GLUCAMEDIC komplex ®, 50 ks tablet

Dostupnost:
skladem
Cena:
260,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

GLUCAMEDIC ® - extrakt z houby hlívy ústřičné (GLUC)

Hlíva ústřičná + vitamin C + xylitol + sladový extrakt.

Doplněk stravy

Hlíva ústřičná, patřící mezi houby po staletí používané v čínské a japonské medicíně, je velmi ceněna převážně pro obsah beta-glukanů a dalších biogenních látek. Použitý extrakt je získávaný technologií řízené extrakce, výhradně z čerstvých mladých hub.
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Přispívá k tvorbě kolagenu pro přirozenou funkci kůže, dásní a zubů. Konzumace potravin obsahující xylitol místo cukru, přispívá k zachování mineralicaze zubů.

Složení: Plnidlo sorbitol a maltodextrin, kyselina L-askorbová, extrakt z hlívy ústřičné, sladidla xylitol, sukralóza, sladový extrakt (obsahuje lepek), protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, aroma.

Dávkování: Obvyklá dávka pro dospělé a mladistvé 1 – 3 tablety denně.
Maximálně však 6 tablet denně.

Návod k použití: Tabletu nechte rozplynout v ústech. Pro maximální účinek doporučujeme půl hodiny po užití nejíst a nepít.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Složení v 1 tabletě: 100% extrakt hlívy ústřičné 45 mg, Vitamín C 50 mg, sladový extrakt 8 mg, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, sladidla (sorbitol, xylitol, sukralóza), aroma

Obsah: 50 tablet po 45 mg

Výrobce: RAPETO a.s., Čeliv 17, 349 53 Kokašice, IČ: 27125963.