GLUCAMEDIC komplex ®, 50 ks tablet

Dostupnost:
skladem
Cena:
260,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

GLUCAMEDIC ® - extrakt z houby hlívy ústřičné (GLUC)

Hlíva ústřičná + vitamin C + xylitol + sladový extrakt.

Doplněk stravy

Víte, že....

...například při chudokrevnosti nechroupeme hřebíky pro jejich vysoký obsah železa, ale využíváme jiné zdroje, které nám doplňují železo v jeho pro tělo využitelné podobě?
...hlíva ústřičná je bohatým zdrojem glukanů, zejména 1,3 – D glukanu (pleuranu) a dalších biologicky aktivních látek?
...jejich využitelnost organismem přímo z houby je problematická, protože člověk není býložravec, nemá patřičné enzymatické vybavení ani 4 žaludky a proto projdou nejúčinnější složky hlívy trávicím traktem téměř nevstřebány?
...u sušené hlívy je využitelnost glukanů ještě nižší než u čerstvé houby?
...proto je nutné z hlívy účinné látky napřed speciálním způsobem vyextrahovat?
... proto se díky tomuto postupu do organismu dostávají i ty cenné látky, které jsou jinak nevstřebatelné nebo by se teplem rozložily?
... proto pár miligramů vyextrahovaných látek povzbudí naši imunitu daleko více, než kdybychom zkonzumovali několik kilogramů tepelně upravené nebo sušené hlívy ústřičné?

Složení: Plnidlo sorbitol a maltodextrin, kyselina L-askorbová, extrakt z hlívy ústřičné, sladidla xylitol, sukralóza, sladový extrakt (obsahuje lepek), protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, aroma.

Dávkování: Obvyklá dávka pro dospělé a mladistvé 1 – 3 tablety denně.
Maximálně však 6 tablet denně.

Návod k použití: Tabletu nechte rozplynout v ústech. Pro maximální účinek doporučujeme půl hodiny po užití nejíst a nepít.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Složení v 1 tabletě: 100% extrakt hlívy ústřičné 45 mg, Vitamín C 50 mg, sladový extrakt 8 mg, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, sladidla (sorbitol, xylitol, sukralóza), aroma

Obsah: 50 tablet po 45 mg

Výrobce: RAPETO a.s., Čeliv 17, 349 53 Kokašice, IČ: 27125963.