GAMBIT® V | GV, 200 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
671,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

GAMBIT® V

Doplněk stravy

Ovocnobylinný tekutý koncentrát Dědka kořenáře®

Pro imunitní systém, zdraví dýchacích cest, krevní oběh, fyzické zdraví

Ovocnobylinná směs obsahuje ovocnou složku, která vylepšuje chuť a byliny, které především udržujíimunitní systém (parcha, lopuch, pupečník), tedy přirozenou obranyschopnost (kotvičník, ženšen, třapatka). Přispívají k normální funkci dýchacího systému (třapatka, bez, kotvičník), podílí se na normální činnosti jater (ostropestřec, lopuch) a na normální funkci močové soustavy, a tím i na vylučování a pročistění těla (lopuch, bez). Napomáhají normální činnosti srdce (hloh, ostropestřec), krevnímu oběhu (rozchodnice, jinan), transportu kyslíku (rozchodnice, hloh), normální hladině glukózy v krvi (lopuch, ženšen) a pročištění krve (lopuch). Udržují normální stav kloubů (bez, jírovec), chrupavek (lopuch) a pokožky (kotvičník, jírovec). Přispívají k fyzickému a duševnímu zdraví a napomáhají zotavení (ženšen), udržují vitalitu (ženšen), tělový a svalový tonus, energii (kotvičník), fyzický výkon a kondici (rozchodnice). Napomáhají při únavě (ženšen, rozchodnice), slabosti a vyčerpání (ženšen). Podílí se na osvěžení těla (parcha, pupečník), udržují kognitivní a duševní výkonnost (rozchodnice, ženšen), mentální zdraví (parcha) a emoční komfort při stresu (ženšen, rozchodnice). Relaxační účinek napomáhá při usínání (hloh).

Doporučené dávkování: 1 polévkovou lžíci rozmíchejte ve 150–300 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu. Podávejte 1–4× denně. Pro celodenní popíjení lze připravit nápoj přidáním cca 3 lžic směsi do 1 litru vody. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:14. Sediment bylinného původu není na závadu. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Aronia melanocarpa (koncentrát 100% arónie), Punica granatum (koncentrát 100% granátové jablko),Rhodiola rosea (rozchodnice), Crataegus laevigata (hloh), Tribulus terrestris (kotvičník), Rhaponticum carthamoides (parcha), Eleutherococcus senticosus (eleuterokok), Ginkgo biloba (jinan), Sambucus nigra (bez černý), Silybum marianum (ostropestřec), Aesculus hippocastanum (jírovec), Arctium lappa (lopuch), Panax ginseng (ženšen), Centella asiatica (pupečník), Echinacea purpurea (třapatka), Bacopa monnieri (bakopa), Solidago virgaurea (zlatobýl), Verbascum densiflorum (divizna), Tilia cordata (lípa), Glycyrrhiza glabra (lékořice), Thymus vulgaris (tymián), Pimpinella anisum (anýz), Papaver rhoeas(mák), Hedera helix (břečťan), Primula veris (prvosenka), Schisandra chinensis (schizandra / klanošpraška), Vaccinium myrtillus (borůvka), Tribulus terrestris (kotvičník), Alcohol (alc. max. 7 % obj.), Aqua.

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR