GAMBIT® S | GS, 200 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
671,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

GAMBIT® S

Ovocnobylinný tekutý koncentrát Dědka kořenáře®

Doplněk stravy

Duševní pohoda, relaxace, vitalita, energie, imunita, dýchací systém, trávení

Ovocnobylinná směs obsahuje ovocnou složku, která vylepšuje chuť a byliny, které mají příznivý vliv na imunitní systém (máta, badyáník, kardamovník, zázvor), na nervovou soustavu (kardamovník), duševní pohodu a relaxaci (kardamovník, zázvor), vitalitu, energii a tonus těla i při únavě (zázvor). Napomáhají k normálnímu trávení (mateřídouška, anýz, badyáník, zázvor, skořicovník) a k normální funkci střev (mateřídouška, máta, anýz). Zachovávají normální funkce dýchacího systému (máta, mateřídouška, anýz, badyáník, hřebíčkovec, zázvor) a udržují normální činnost jater (máta, mateřídouška). Působí příznivě jako antioxidant (máta, mateřídouška, hřebíčkovec).

Doporučené dávkování:1 polévkovou lžíci rozmíchejte ve 150–300 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu.Podávejte 1–4× denně. Pro celodenní popíjení lze připravit nápoj přidáním cca 3 lžic směsi do 1 litru vody. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:14. Sediment bylinného původu není na závadu. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Pyrus communis (hruškový koncentrát – 100% hruška),Vaccinium myrtillus (koncentrát 100 % borůvka), Mentha piperita (máta), Thymus serpyllum (mateřídouška), Pimpinella anisum (anýz), Citrus sinensis (pomerančová kůra), Illicium verum (badyáník), Vanilla planifolia (vanilovník), Elettaria cardamomum (kardamovník), Syzygium aromaticum (hřebíčkovec), Cinnamomum verum (skořicovník), Zingiber officinale (zázvor), Alcohol (alc. max. 7 % obj.), Aqua.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice VI – Staré Čívice, ČR,, www.novysro.cz