GAMBIT® H - GH *Omladec*, 200 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
490,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

GAMBIT® H - GH *Omladec*

Doplněk stravy.

Použité byliny v této nové koncepci ovocně-bylinného čajového koncentrátu se v účincích vzájemně překrývají a vytvářejí harmonicky vyvážený celek, takže se tento nápoj může pít velmi dlouhodobě bez ztráty účinku. Když pijete na zdraví, tak jedině ® GAMBIT–H! (A kdo ho nepije, ať alespoň chodí na procházky za zdravím na čerstvý vzduch, třeba kolem hřbitova, kde nalezne tolik potřebný klid.)

Kombinace:
Chcete-li při konkrétních zdravotních potížích kombinovat GH s našimi tekutými čajovými koncentráty, tak raději ne se Zeměžlučovou směsí 12K a Medvědicovou směsí LPPK, ostatní vřele doporučuji.
Optimální příprava: 1 lžíce GH a 1-3 lžičky konkrétního čajového koncentrátu se rozředí do 0,4 - 0,5 l teplé nebo studené vody a pije 2-3× denně, nejlépe mimo jídla nebo po jídlech.

Doporučené dávkování:
1-2 lžíce do 2-5 dcl vody 1-3x denně dle libosti mimo jídla.

Složení:
Voda, etanol, hruškový koncentrát, bylinný extrakt z rakytníku, rhodioly, schizandry, borůvky, břízy, hlohu, jablečníku, parchy (maralu), máty, ostropestřce, srdečníku, třapatky, tymiánu, mateřídoušky, vrbovky, zlatobýlu.

Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU:

Rakytník Energie – tonus – únava, přirozená obranyschopnost / imunitní systém.
Rhodiola Kognitivní a duševní výkonnost, fyzický výkon a kondice, antioxidant, adaptogen – nervový systém, únava – stres
Klanopraška (Schisandra) Adaptogen, podpora mentální pohody, antioxidant, normální trávení a funkce jater, dýchacího systému, pročištění.
Borůvka Normální trávení, pohyb střev, hladina cukru v krvi.
Bříza bělokorá Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci.
Hloh Normální funkce nervové a oběhové soustavy, relaxační účinek – napomáhá usínání.
Jablečník Normální trávení, funkce dýchacího systému, funkce jater a žlučníku, antioxidant, krevní tlak, normální hladina cukru v krvi, trávení – relaxace, mikrocirkulace, relaxace a duševní a fyzická pohoda.
Maral Parcha saflorová (kořen maralu) Osvěžení těla, imunita, normální stav kardiovaskulární soustavy, mentální zdraví.
Máta peprná Přirozená obranyschopnost – imunitní systém, relaxace – spánek.
Ostropestřec Antioxidant, normální činnost jater, obranyschopnosti, pročištění.
Srdečník Normální činnost nervové soustavy.
Třapatka, tymián, mateřídouška Přirozená obranyschopnost – imunitní systém.
Vrbovka malokvětá Antioxidant.
Zlatobýl Obranyschopnost – odolnost, antioxidant.

Reklama a sebechvála:
Někteří lidé si v očekávání příchodu právě vzdáleného zdraví vaří bylinné čaje, ale ® GAMBIT–H mnohé z nich svým složením i účinkem nahradí, ovšem univerzálností, trvanlivostí a jednoduchou a rychlou přípravou je dalekosáhle překonává. O chuti ani nemluvě a to si ještě připravený nápoj z ® GAMBIT–H někdy dochucuji přidáním malého množství práškového vitamínu C (špetka až třetina lžičky), coby jednoho z nejlepších antioxi­dantů (přebytek se vymočí). Množstvím použitých bylin ve směsi předcházím návykovosti a ztrátě příznivého účinku. Spíše očekávám pozitivní návykovost, kdy jako uživatel s údivem zjistím, že to bez ® GAMBIT–H není ono.
Vyjádřeno jazykem TV reklamy: “Ve srovnání s běžným nápojem vám ® GAMBIT–H dává pocitté správné svěžesti, poslechnete-li svůj opravdový instinkt.” No, a až se ® GAMBIT–H stane vaším obvyklým nápojem, budete mít maximální až smyslně extravagantní nálady a komfortní pocity té nejopravdovější svěžesti a zdraví... Prostě si představte svůdný ženský obličej tvrdící, že jí to: „S ® GAMBIT–H za to stojí. Vám ne?“ Ještě mě napadly další reklamy, ále… škoda mluvit (re = opakování; klam = lež).
Znalostmi, zkušenostmi i pomocí virgule se mi povedla receptura, ke které ještě po mnoha letech není co dodat:

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem:
200, 700 ml

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

--------------------

Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.