Dubová mast jemná | RM-BS, 50 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
462,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Dubová mast jemná | RM-BS

Jen pro zevní použití - kosmetický výrobek

Pro pokožku mimořádně citlivou, pro pokožku se sklonem k ekzémům

Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace. Mast se používá k péči o pokožku mimořádně citlivou, vysušenou, se sklonem k ekzémům, ztenčenou nebo namáhanou. Ke zjemnění a zvláčnění hrubé, tuhé a rozpraskané kůže, jako ochranná mast po slunění i do mrazu.

Použití: Vtírejte do pokožky 1–3× denně ve velmi tenké vrstvě. Končetiny mažte směrem k srdci.

U osob s extrémní citlivostí pleti doporučujeme otestovat snášenlivost vetřením malého množství masti. Uchovávejte v chladu a temnu. Minimální trvanlivost 4 roky od data výroby.

Složení: Petrolatum (vazelína), Synderman, Ethanol, Glycerin, Cera alba (včelí vosk), Quercus cortex (dub), Agrimoniae herba (řepík), Lavandula angustifolia oil (levandulový olej), Calendula officinalis flower (měsíček), Salviae herba (šalvěj), Lavandula angustifolia flower (levandule), Ubiquinone (koenzym Q10), Symphyti radix (kostival), Solidaginis herba (zlatobýl), Echinaceae purpureae herba (třapatka), Retinyl Palmitate (vitamín A) and Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Tocopheryl acetate (vitamín E), alergeny: Linalool, Linalylacetate, Limonene, Camphor.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, 530 06 Pardubice VI - Staré Čívice