Doktore, fofrem, jde o život!, 1 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
265,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Doktore, fofrem, jde o život!

Patrick Taylor

Kniha Doktore, fofrem, jde o život! je poutavý kaleidoskop komických příběhů plných laskavého humoru a životní moudrosti, irská obdoba francouzských Zvonokos.
Barry, čerstvý majitel univerzitního diplomu, získal první zaměstnání, nic zlého přitom netuše. Bude asistentem praktického lékaře v Ballybucklebo! Tuhle vesničku málem nenajde na mapě, ale na místě zjistí, že nechce žít nikde jinde než tady – v srdci smaragdových kopců a údolí severního Irska. Pak se však poprvé setká se svým šéfem, doktorem Fingalem O´Reillym. Tenhle starší muž, jehož základním ponaučením je „nikdy pacientům nedovol, aby ti přerostli přes hlavu!“, má velmi svérázné metody.
Je prchlivý O´Reilly šarlatán prvního řádu, anebo naopak ten nejlepší učitel, od kterého Barry získá mnohem víc, než se kdy naučil na fakultě? Ať už tohle dopadne, jak chce, po seznámení s O´Reillyho pacienty – mezi nimiž se najdou opravdu rázovité figurky – je mu jasné, že minimálně o životě, a nejspíš i o lásce, se tady dozví víc, než kdy doufal.

Měkká vazba, 384 stran

Vydal: Leda, 2009 ISBN: 978-80-7335-292-9