DLPA extra 400 mg 60 kps., DLPA extra 400 mg 60 kps.

Dostupnost:
skladem
Cena:
275,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

DLPA extra 400 mg 60 kps.

Doplněk stravy

DLPA extra je doplněk stravy, který se zejména používá při mentální únavě, při redukci na snížení nadměrné chuti k jídlu a ke zlepšení nálady. Má příznivý vliv na zlepšení paměti a učení, zároveň má výrazné antidepresivní účinky. Přípravek je vhodný zejména pro sportovce, studenty, osoby s nadváhou a starší osoby.

Důležitou složkou produktu DLPA extra je aminokyselina fenylalanin. Jde o esenciální aminokyselinu, kterou si naše tělo nedokáže vytvořit samo, a proto musí být do organismu dodávána stravou nebo prostřednictvím výživových doplňků. Jde o látku, která zvyšuje hladinu endorfinů (hormonů štěstí) v centrálním nervovém systému. DLPA je kombinací dvou forem fenylalaninu - L-formy a D-formy.

L-forma je důležitá pro zvýšení produkce dopaminu (jeden z hormonů štěstí) a noradrenalinu (stresový hormon, který připravuje naše tělo a mozek na rychlou reakci, hormon mentální bdělosti) - tyto neurotransmitery, přenašeče nervových vzruchů, mají celkové povzbudivé účinky na organismus. Nižší hladiny noradrenalinu zvyšují naši přecitlivělost k únavě, depresi či bolesti. L-forma fenylalaninu zpomaluje proces mentálního stárnutí, zlepšuje schopnost učení a zapamatování si a zlepšuje náladu.
D-forma ovlivňuje chemické látky v mozku, které souvisejí s pocitem bolesti a potlačuje stavy deprese.

Složení je obohaceno o vitamín C a B6, které přispívají ke správné funkci nervového systému, psychiky a správné funkci imunitního systému.

Dávkování: Užívejte 1–5 kapsli denně, nalačno. Děti od 7 do 14 let 1 kapsli denně, děti od 14 do 18 let 2 kapsle denně.

Složení: Přípravek obsahuje účinné látky DL-Phenylalanin, vitamín B6 a vitamín C.

Upozornění: Nevhodný pro děti do 7 let. Není určen pro děti, těhotné, kojící ženy a pro osoby trpící fenylketonurií, cukrovkou a rakovinou kůže.

Obsah: 60 kapslí.

Dovozce: Gonex s.r.o., CZ.

Výrobce: KOMPAVA spol. s r.o., Slovensko.