Dědkovice® Maralová MRKD, 200 ml

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
248,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Dědkovice® Maralová MRKD

Doplněk stravy

Pro mentální i fyzický výkon, energii, hormonální aktivitu a reprodukční systém

Maralová směs obsahuje byliny, které pomáhají udržovatenergii a tonus svalů celého těla (kotvičník), osvěžují tělo (maral), zlepšují pohyblivost a ohebnost kloubů (vrbovka, zlatobýl), zlepšují fyzický výkon a kondici, pomáhají adaptovat se na stres, tělesnou zátěž a napomáhají při snížené pracovní výkonnosti (rozchodnice), stimulují nervový systém (hloh, rozchodnice) a nervovou rovnováhu (kopřiva), zlepšují mentální zdraví (maral), duševní rovnováhu a kognitivní funkce (jinan), koncentraci a intelektuální aktivitu (kopřiva). Podporují přirozenou hormonální aktivitu (kotvičník), krevní oběh (rozchodnice, hloh), optimální funkci srdce (rozchodnice) a normální stav kardiovaskulárního systému (maral). Zlepšují průtok krve srdcem i periferními cévami (hloh, jinan), lepším okysličením mají příznivý účinek na srdce, cévní systém (rozchodnice, hloh) a periferní oběh, čímž přispívají k dobrému sluchu a zraku, podporují mikrocirkulaci a napomáhají k normální činnosti mozku (jinan). Posilují imunitu, tedy přirozenou obranyschopnost organismu (maral, zlatobýl), přispívají k normální funkci reprodukčního systému (rozchodnice), u mužů ke zdraví prostaty (vrbovka, kopřiva) a močové soustavy (vrbovka, zlatobýl).

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 150 ml teplé nebo vlažné vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat vodu minerální ani perlivou. Doporučujeme podávat ráno na lačno a 2 porce večer. Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem.

Složení: voda, alkohol (max. 40 % obj.), maral, kotvičník, vrbovka, rozchodnice, zlatobýl, jinan, hloh.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice VI – Staré Čívice, ČR, tel.: +420 466 970 271, www.dedekkorenar.cz