Cyklický magnet, Cyklická žena v zaměstnání

Varianta:
Dostupnost:
skladem
Cena:
180,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Cyklický magnet pro ženy

Kompas pro váš cyklický život. Tento magnet na ledničku není jen ozdobou: otáčejte duhovým kolečkem tak, aby vaše aktuální fáze cyklu byla právě nahoře.

Magnet vám připomene, co byste si měly v dané fázi hlídat a co vám naopak určitě půjde. Stejně tak ho můžete využít jako prostředek, jak dát o svém cyklu vědět i svému okolí!

Magnet pro muže

Praktický pomocník, který MUŽŮM vždycky prozradí, jestli je správně ženu vzít na večeři nebo jí dát raději pokoj.

Magnet pro děti

Pro děti, aby věděly, jaká je jejich máma ve které fázi a kdy se s nimi bude mazlit a kdy mají raději odložit mobilní telefony a uklidit si v pokojíčku.

Tento magnet na ledničku nebo na pracovní stůl má tvar kytičky a nádherné ilustrace Len H. Böhmové, která ilustrovala i knihu Malá velká cyklická dívka Sára.

Magnet milují jak mámy samotné, tak jejich děti – a podstatné informace si tam najdou i tátové!

Magnet Cyklická žena v zaměstnání

Ať už podnikáte, nebo jste zaměstnané, je fajn si pravidelně připomínat, v jaké fázi je pro vás co hračka a co máte odložit na některou z příštích fází.

Cyklický business magnet funguje jako všechny ostatní magnety: dáte ho na ledničku nebo na pracovní stůl a pravidelně jím otáčíte tak, aby vaše aktuální fáze cyklu byla právě nahoře. Vaši kolegové totiž rovněž ocení, když budou vědět, s jakou z vašich čtyř podob právě mají tu čest.