Carbofit (prášek) SLEVA expirace 31.5.2022, Carbofit 150 g SLEVA expirace 31.5.2022

Dostupnost:
skladem
Cena:
160,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Carbofit

Doplněk stravy

Aktivované dřevěné uhlí. Dřevěné uhlí s úspěchem používali už staří Indiáni, dávno před tím, než připluli Evropané do Ameriky. O jeho adsorpčních schopnostech, stejně jako o vynikajícím prostředku při střevních potížích se ví už řadu let. V naší zemi se jedná spíše o novinku, i když je u nás poměrně dobře známé živočišné uhlí, které se hojně užívalo při průjmech a plynatosti. Aktivované dřevěné uhlí je až o 80 % účinnější než uhlí živočišné. Jedním z výrobků z aktivovaného dřevěného uhlí je Carbofit.

V některých zemích patří aktivované dřevěné uhlí k vybavení ambulancí a odděleních první pomoci, pro použití při otravách. Je doporučován lékaři jako součást domácích lékárniček, hlavně v rodinách s malými dětmi. Obecně platí pravidlo, že čím dříve se aplikuje dřevěné uhlí tím větší naděje na zlepšení. Aktivované uhlí účinkuje velmi rychle - už během jedné minuty.

Kdy a proč uhlí užívat?

Zaprvé při snaze pročistit organizmus od jedovatých látek a zadruhé při zažívacích obtížích. Při očistě organizmu se doporučuje užívat Carbofit nejméně po dobu jednoho měsíce (přesnější informace na příbalovém letáčku).

Dávkování: 1 kávovou lžičku rozmíchat ve sklenici vody - nejdříve malé množství, pak dolít zbytek vody a celý obsah sklenice ( cca 200ml ). Dětem se může podat i odstátá voda - uhlí se nechá sednout na dno a vypije se jenom voda. Doporučujeme užívat 2x denně po dobu 1 měsíce, v průběhu roku 2 - 3 x opakovat. Děti do 3 let poloviční dávku.

Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah: 150 g prášku

Výrobce: DACOM Pharma s.r.o., Svatoborská 365/ 17, 697 01 Kyjov, IČ: 47914963.