DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Carbofit prášek 150 g

200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Aktivované dřevěné uhlí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carbofit prášek 150 g

Aktivované dřevěné uhlí

Aktivované dřevěné uhlí. Dřevěné uhlí s úspěchem používali už staří Indiáni, dávno před tím, než připluli Evropané do Ameriky. O jeho adsorpčních schopnostech, stejně jako o vynikajícím prostředku při střevních potížích se ví už řadu let. V naší zemi se jedná spíše o novinku, i když je u nás poměrně dobře známé živočišné uhlí, které se hojně užívalo při průjmech a plynatosti. Aktivované dřevěné uhlí je až o 80 % účinnější než uhlí živočišné. Jedním z výrobků z aktivovaného dřevěného uhlí je Carbofit.
V některých zemích patří aktivované dřevěné uhlí k vybavení ambulancí a odděleních první pomoci, pro použití při otravách. Je doporučován lékaři jako součást domácích lékárniček, hlavně v rodinách s malými dětmi. Obecně platí pravidlo, že čím dříve se aplikuje dřevěné uhlí tím větší naděje na zlepšení. Aktivované uhlí účinkuje velmi rychle – už během jedné minuty.

Použití

Zaprvé při snaze pročistit organizmus od jedovatých látek a zadruhé při zažívacích obtížích. Při očistě organizmu se doporučuje užívat Carbofit nejméně po dobu jednoho měsíce (přesnější informace na příbalovém letáčku).

Dávkování

1 kávovou lžičku rozmíchat ve sklenici vody – nejdříve malé množství, pak dolít zbytek vody a celý obsah sklenice (cca 200 ml). Dětem se může podat i odstátá voda – uhlí se nechá sednout na dno a vypije se jenom voda. Doporučujeme užívat 2× denně po dobu 1 měsíce, v průběhu roku 2–3× opakovat. Děti do 3 let poloviční dávku.

Upozornění

Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Výrobce: DACOM Pharma s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.