čaj Děkuji Dědka kořenáře, 1 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
65,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Čaj Děkuji Dědka kořenáře

Čaj Děkuji je sypaná směs namíchaná Dědkem kořenářem tak, aby bylinné klenoty jako Růže šípková, Kopřiva dvoudomá, Sléz lesní, Máta peprná, Meduňka lékařská, Fenykl obecný, Andělika lékařská, Bedrník anýz, Černý bez, Lípa srdčitá a Jitrocel kopinatý vytvořily chuťový zážitek a v srdci otisk pokorného poděkování. Původním naším záměrem bylo poděkovat našim zákazníkům a obchodním partnerům, proto byla vyrobena neprodejná limitovaná edice čaje Děkuji. Záhy se čaj stal tak oblíbeným a vyžadovaným i pro běžnou koupi, že jsme ho velmi rádi zařadili mezi naše produkty.

Tato velmi chutná směs je vhodná pro popíjení ve kterémkoliv ročním období. Šípek a kopřiva působí příznivě na celkový stav organismu. Kopřiva osvěžuje tělo, udržuje vitalitu a energii. Šípek tonizuje tělo i mysl a udržuje mentální zdraví. K duševní pohodě přispívá meduňka, která spolu s lípou napomáhá k relaxaci, zdravému spánku a emočnímu komfortu při stresu.

Dejte si šálek čaje a poděkujte v duchu anebo ještě lépe nahlas sami sobě za chvíli odpočinku, za to, že jste. Poděkujte svému tělu za to, že vám slouží. Poděkujte svým milovaným za to, že jsou. Poděkujte za cokoliv, za co jste vděční.

My děkujeme vám za vaši přízeň a Matce přírodě za to, že nám poskytuje dary. My děkujeme zakladateli firmy za to, že můžeme pokračovat v jeho šlépějích a učit se od něj tyto dary transformovat a předávat dál v dobrém záměru.

Příprava:
Na hrnek: 1 čajovou lžičku (2 g) bylinné směsi zalijte 250 ml horké vody.
Na Konvičku: 1 lžíci (5 g) bylinné směsi zalijte 1–1,5 l horké vody.
Nechte 10–15 minut spařit a podávejte. Případně dochuťte medem, citronem, sirupem apod.
Pijte podle chuti 2–3x denně.

Obsah: 50 g

Složení: Růže šípková – šípek(Rosa canina), Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), Sléz lesní (Malva sylvestris), Máta peprná (Mentha piperita), Meduňka lékařská (Mellissa officinalis), Fenykl obecný (Phoeniculum vulgare), Andělika lékařská (Angelica archangelica), Bedrník anýz (Pimpinela anisum), Černý bez (Sambucus nigra), Lípa srdčitá (Tilia cordata), Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR