Brutnákový olej v tobolkách, 67 ks

Dostupnost:
skladem
Cena:
200,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Brutnák lékařský + Pupalka

Doplněk stravy

Brutnákový a pupalkový olej je bohatým zdrojem komplexu nenasycených mastných kyselin (zejména kys. gama-linolenové a linoleové), které lidský organizmus není schopen sám vyrobit, a proto je nutné doplňovat tyto kyseliny stravou. Olej se lisuje zastudena ze zralých semen brutnáku lékařského a pupalky dvouleté.

Podle oficiálních lékařských zdrojů polynenasycené mastné kyseliny chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují paměť, imunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními problémy (křečové žíly) a mozkovými příhodami, podílejí se na úpravě krevního tlaku, mají příznivý vliv při menstruačních bolestech, při cukrovce, ekzémech, plešatosti, rakovině, revmatizmu, pískání v uchu, motání hlavy, kloubních problémech a zánětech druhu všeho.

Doporučujeme užívat při:
... cEnzUrováno

Dávkování: 2 tobolky denně

Obsah 1 tob.:
Brutnák lékařský 205 mg
Z toho kys. gama-linolenová 43 mg
kys. linoleová 80 mg
Pupalka dvouletá 205 mg

Upozornění:
Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy.

Obsah: 60 tobolek + 7 zdarma
Výrobce: MedPharma, spol. s r.o., Sivice 510, 664 07 Sivice, IČO: 26222752.