BEN7 - Bioenergonáramek dk7, 1x kulička průměr 7 mm postříbřená, leštěná

Dostupnost:
skladem
Cena:
10,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

BEN7 - Bioenergonáramek dk7

Bioaktivační úprava vody a nápojů. Duchovně harmonizující zpětná vazba. Estetický předmět, klenot. Vděčná hračka neklidných rukou.

Bioenergonáramek dk7 je tvořen postříbřenými kuličkami o průměru 7 mm.

Náramek - obvyklý počet: 30 kuliček

Náhrdelník - obvyklý počet 60 kuliček

Propojky, ozdoby a finty 40 kuliček navíc - doporučujeme

BEN7 – Bioenergetický náramek dk 7

je magnetický náramek nové generace. Nádherný stříbrný tvarovatelný klenot složený ze 7mm kuliček, které při sobě drží jen pomocí silného harmonického magnetického pole.

(Rozárce, Robínkovi, Jáchymkovi a dalším dětem v okolí jsme náramky aplikovali vždy před očkováním a nechali to působit 1-2 týdny. Po očkování kuličky ve všech případech zčernaly do druhého dne. Takže jsme aplikovali nový náramek a pokračovali v nošení.)

Pan Břetislav Nový sám nosí náramek na ruce celou zimu. Pokud mu není nejlépe, tak jej nosí i v létě, protože si představuje, jak vlivem magnetického a elektrického pole dochází k disociaci aminokyselin slepujících krvinky do balastních shluků a maskující mikroby, metastázy a jiné mikropotvory v krvi zde proudící. Pro očkované děti mu připadá zcela nezbytný, protože si myslí, že disociuje nejen aminokyseliny, ale i jedovaté složky, které fofrem vyloučí játra a pokožka. Proto se to stříbro kazí...)