Ashwagandha BIO (ašvaganda), prášek 100 g, Ashwagandha BIO (ašvaganda), prášek 100 g

Dostupnost:
skladem
Cena:
129,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ashwagandha BIO (ašvaganda), prášek 100 g

Doplněk stravy

BIO a RAW ashwagandha prášek Zdravý den® se vyrábí z kořene tropické rostliny vitánie snodárné, které se říká také ashwagandha nebo indický ženšen. Již po několik tisíciletí se používá v systému Ajurvédské medicíny. Říká se jí také ashwagandha nebo indický ženšen. Již po několik tisíciletí se používá v systému Ajurvédské medicíny.

Působí jako adaptogen (zvyšuje odolnost organismu proti stresu, úzkosti nebo tělesné únavě). Napomáhá duševnímu zdraví, kognitivní činnosti, koncentraci a relaxaci. Podporuje energii, vitalitu, svaly, výdrž, omlazení, normální činnost kardiovaskulárnímu systému, dýchacího a reprodukčního systému. Napomáhá normálnímu stavu pokožky. Působí jako antioxidant. Je vhodný pro vegetariány i vegany. Neobsahuje lepek.

Doporučené dávkování: 3 - 5g denně (1 - 1,5 čajové lžičky). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: 100% kořen ashwagandha (Withania somnifera) z ekologického zemědělství. Kapsle: 100% celulóza. Vhodné pro vegetariány i vegany. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.

Upozornění: Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Obsah: 100 g

Země původu: Indie.

Distributor: Aspen team s.r.o.