Ashwagandha BIO (ašvaganda) 180 kapslí, 180 ks kapslí

Dostupnost:
skladem
Cena:
269,– Kč
ks
Ilustrační obrázek
Popis:

Ashwagandha BIO (ašvaganda) 180 kapslí

Doplněk stravy

BIO a RAW ashwagandha prášek Zdravý den® v kapslích se vyrábí z kořene tropické rostliny vitánie snodárné, které se říká také ashwagandha nebo indický ženšen. Již po několik tisíciletí se používá v systému Ajurvédské medicíny.

Působí jako adaptogen (zvyšuje odolnost organismu proti stresu, úzkosti nebo tělesné únavě). Napomáhá duševnímu zdraví, kognitivní činnosti, koncentraci a relaxaci. Podporuje energii, vitalitu, svaly, výdrž, omlazení, normální činnost kardiovaskulárnímu systému, dýchacího a reprodukčního systému. Napomáhá normálnímu stavu pokožky. Působí jako antioxidant. Je vhodný pro vegetariány i vegany. Neobsahuje lepek.

Doporučené dávkování:1 kapsli 2–3x denně s jídlem. Zapít dostatečným množstvím nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Množství účinné látky v 1 kapsli: 430mg prášku ashwagandha. Množství účinné látky ashwagandha na denní dávku 1,3g. Celková hmotnost: 77,4g

Složení:100% kořen ashwagandha (Withania somnifera) z ekologického zemědělství. Kapsle: 100% celulóza. Vhodné pro vegetariány i vegany. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.

Upozornění:Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah: 180 kapslí.

Země původu: Indie.

Distributor: Aspen team s.r.o.

CZ-BIO-002